KČT, odbor Říčany

KČT, odbor Říčany

Oficiální stránky Klubu českých turistů, odbor Říčany

Přhlásit se:

Na tyto stránky se může přihlásit jakýkoliv člen KČT Říčany a pomoci s tvorbou obsahu. Pokud neznáte své přihlašovací údaje napište nám na náš email: kontakty

Za jarním sluníčkem

Datum konání: 19. 3. 2016

Za jarním sluníčkem

v čase: 7.00 - 16.00

Vedoucí akce:
Pavel Černý - cyklo.praha@kct.cz

Sluneční náměstí,

Sluneční náměstí, praha,

Za jarním sluníčkem

V roce 2016 proběhne jubilejní 15. ročník tradičního zahájení jarní turistické sezóny v Praze a seriálů Prahou turistickou a Prahou cykloturistickou.
Program: sportovní, poznávací a společenské setkání s turistickou náplní pro celou rodinu a všechny příznivce turistiky.
Trasy: hvězdicové pěší i cyklo pro nově příchozí zájemce o turistiku, vozíčkáře, maminky s kočárky, ale také pro zdatné turisty a cykloturisty.

Trasy:

  • 10 km pěší: Petřiny (metro A) (start od 09:00 do 12:00) – Letohrádek Hvězda – Bílá Hora – Řepy – Prokopské údolí – Sluneční náměstí (cíl)
  • 15 km pěší: Radlická (metro B) (start od 08:00 do 10:00) – Dívčí hrady – Prokopské údolí – Dalejské údolí – Řeporyje – Stodůlky – Sluneční náměstí (cíl)
  • 25 km pěší: Chodov (metro C) (start od 07:00 do 09:00) – Kunratický les – Modřanská rokle – Braník – Chuchle – Slivenec – Prokopské údolí – Sluneční náměstí (cíl)
  • 9 km cyklo: Sluneční náměstí, ÚMČ Praha 13 (start od 10:00 do 12:00) – Okružní trasa vhodná pro rodiny s dětmi, kočárky a bruslaře – Sluneční náměstí (cíl)
  • 25 km cyklo: Sluneční náměstí, ÚMČ Praha 13 (start od 10:00 do 12:00) – Řepy – Chrášťany – Ořech – Lužiny – Sluneční náměstí (cíl)
  • 40 km cyklo: Sluneční náměstí, ÚMČ Praha 13 (start od 10:00 do 12:00) – Lužiny – Černošice – Hlubočepy – Nová Ves – Sluneční náměstí (cíl)
  • 6 km kočárek: Sluneční náměstí, ÚMČ Praha 13 (start od 10:00 do 12:00) – Lužiny – Luka – Centrální park – Sluneční náměstí (cíl)
  • 10 km běh: Hlubočepy (tram) (start od 09:00) – Běžecká turistika 2016 – Sluneční náměstí (cíl)

Cíl: 12:00 – 16:00
Sluneční náměstí

V cíli na Slunečním náměstí bude do 16 hod. připraven doprovodný program, nabídka turistických map a literatury a dalších produktů KČT a informace o turistice a pobytu v přírodě. Pro účastníky akce razítko měsíce budou připraveny závěrečné odměny.

Další informace budou průběžně zveřejňovány ve skládačkách Prahou turistickou a na webové stránce www.clovecepohnise.cz

yasbetir1.xyz winbet-bet.com 1kickbet1.com 1xbet-ir1.xyz hattrickbet1.com 4shart.com manotobet.net hazaratir.com takbetir2.xyz 1betcart.com betforwardperir.xyz betforward-shart.com betforward.com.co betforward.help betfa.cam 2betboro.com 1xbete.org 1xbett.bet romabet.cam megapari.cam mahbet.cam وان ایکس بت بت فوروارد
hentai anime sex von teenager auf xvix.eu
tovuti mtandaoni yenye picha za xx na ngono ya watu wa rangi tofauti kati ya mwanamume mweusi na mwanamke mweupe
tovuti bure mtandaoni na video za ngono amateur na hardcore ngono
ilmainen sivusto verkossa englanti hentai fetish seksivideolla ja intohimoisella pillua nuolemalla
สาวเอเชียออกเดทออนไลน์และร่วมเพศในป่าบนเว็บไซต์ลามกที่ดีที่สุด teensexonline.com
online site of dr doe porn video where the big tits doctor get fucked deep in mouth and pussy
most hardcore amateur interracial sex videos with women that get drilled deep in ass and pussy
Postaveno na HTML5 a CSS3 - Copyright © 2013-2024 Bezva studio info@bezvastudio.cz | Všechna práva vyhrazena