KČT, odbor Říčany

KČT, odbor Říčany

Oficiální stránky Klubu českých turistů, odbor Říčany

Přhlásit se:

Na tyto stránky se může přihlásit jakýkoliv člen KČT Říčany a pomoci s tvorbou obsahu. Pokud neznáte své přihlašovací údaje napište nám na náš email: kontakty

Předvánoční autobusový zájezd do Vídně

Datum konání: 9. 12. 2017 - 9. 12. 2017

Předvánoční autobusový zájezd do Vídně

v čase: Celý den

Vedoucí akce:
-

Odjezd autobusu v 6.00 hodin od nádraží ČD v Říčanech.

Po příjezdu do Vídně bude autobus parkovat na parkovišti u sportovního stadionu. Odtud se společně přepravíme Metrem U2 přes přestupní stanici Praterstern Wien Nord do samotného centra Vídně do stanice Stephansplatz. Celodenní jízdenku do Metra si zakoupíme ve stanici Stadion, kde budeme do Metra nastupovat. Na automatech již bývá návod v češtině a při nákupu jízdenek vám budeme asistovat. Poslední známá cena jízdného byla 5 EUR pro dospělého, studenti a senioři polovic.

V centru se vydáme společně na komentovanou vycházku po nejznámějších pamětihodnostech města Vídně. Kromě památek vám ukážeme, kde se nachází ty nejvyhlášenější adventní trhy, vyhlášené vídeňské kavárny a cukrárny a mnohé jiné zajímavosti města na Dunaji.

Po procházce budete mít možnost samostatně vychutnat předvánoční náladu města a adventních trhů v centru. Hlavně toho největšího před vídeňskou radnicí.

K autobusu se ti odvážnější mohou vracet samostatně Metrem, s těmi méně odvážnými si dáme sraz v centru a budeme se navracet Metrem společně.

Plánovaný odjez autobusu z Vídně od sportovního stadionu 18.30 hodin.

Předpokládaný příjezd do Říčan ve cca 22 – 23 hodin.

 

Těšíme se na Vás

KČT Říčany

Postaveno na HTML5 a CSS3 - Copyright © 2013-2023 Bezva studio info@bezvastudio.cz | Všechna práva vyhrazena